Systemy Teleinformatyczne

Oferta

Systemy Teleinformatyczne od samego początku sukcesywnie rozwijają oferę, starając się wychodzić naprzeciw potrzebom mikro i małych przedsiębiorstw. Konsekwentne inwestujemy w rozwój.

Za główny cel postawiliśmy sobie dostarczanie usług wysokiej jakości w wyjątkowo atrakcyjnch cenach i z możliwie najkrótszym terminem realizacji. Dzięki wykorzystaniu nowoczenych rozwiązań oraz obserwacji światowych trendów Systemom Teleinformatycznym udaje się osiągać nowe kierunki rozwoju, dostarczając tym samym zaawansowane technologie zarówno przedsiębiorstwom jak i użytkownikom indywidualnym.

Audyt IT

Audyt IT Systemy Teleinformatyczne

Chcesz sprawdzić w jakim stanie jest Twoja infrastruktura IT?

Pod pojęciem audytu należy rozumieć nic innego, jak kontrolę zastanego stanu infrastruktury IT pod kątem możliwości wskazania nieprawidłowości. Służy to przede wszystkim porównaniu stanu rzeczywistego ze stanem oczekiwanym lub zalecanym. Co więcej, dobrze przeprowadzony audyt, pozwala zoptymalizować zasoby sprzętowe oraz umożliwia szybsze reagowania w sytuacjach awaryjnych.

Oferujemy możliwość przeprowadzenia szczegółowego audytu, w wyniku którego Klient otrzymuje dokładny raport oraz instrukcje i zalecenia dotyczące infrastruktury informatycznej jego firmy.

W zakres autydu mogą wejść obszary takie jak:

 • audyt sprzętu
  • sprawdzenie dokumentacji IT ze stanem faktycznym systemów,
  • sprawdzenie bezpieczeństwa informatycznego posiadanych systemów,
  • sprawdzenie stanu systemów wykonujących kopie zapasowe,
  • identyfikacja i analiza zagrożeń.
 • audyt oprogramowania
  • identyfikacja aplikacji zainstalowanych na komputerach, wyszukiwanie
  • aplikacji niepożądanych i niemających związku z charakterem
  • wykonywanej pracy.
 • audyt legalności
  • stan licencji i legalności posiadanego oprogramowania.

To Klient decyduje, czy audyt wykonany zostanie całościowo czy tylko w konkretnym obszarze. Czas trwania audytu jest w dużym stopniu uzależniony od stanu dokumentacji oraz istniejącej infrastruktury IT.

Zdalne wsparcie IT

Zdalne wsparcie IT Systemy Teleinformatyczne

Rozwiązanie dla Ciebie...

Nie chcesz zatrudniać informatyków, ale używasz sprzętu/oprogramowania, który wymaga wsparcia/utrzymania oraz opieki? Zdalne wsparcie jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Jak to zdalne wsparcie działa:

Pracownik, potrzebujący wsparcia, przez specjalny system ticketowy lub połączenie telefoniczne zgłasza zapotrzebowanie na pomoc. Nasz pracownik, na zaproszenie, łączy się z komputerem w celu rozwiązania problemu.

 

Biura Wirtualne

Biura wirtualne Systemy Teleinformatyczne

Tanie zaplecze biurowe

Świadczymy usługi dla małych i mikroprzedsiębiorstw, wspomagając je wirtualnym zapleczem biurowym, potrzebnym do prowadzenia działalności, w cenach na które mogą sobie pozwolić. Dzięki korzystaniu z gotowych i sprawdzonych rozwiązać ze świata OpenSource jest to możliwe.

Co możemy Ci zaoferować?

 • Stronę WWW
 • Pocztę elektroniczną
 • Numer stacjonarny
 • Własną centralę telefoniczną

A wszystko to w pakiecie w cenie, na którą możecie sobie pozwolić.

Utrzymanie serwerów

Utrzymanie serwerów Systemy Teleinformatyczne

Jeśli potrzebujesz przestrzeni na serwerze, nasza firma przygotuje oferę dopasowaną do Twoich potrzeb. Pomożemy także w utrzymaniu serwera.

 

 

 

 

Strony Internetowe & Fotografia

Strony internetowe Systemy Teleinformatyczne Fotografia Systemy Teleinformatyczne

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, dzięki czemu Twoja firma lub działalność nie będzie już anonimowa w Internecie.

Nie musisz się zastanawiać na tym czym jest domena czy hosting. Wspólnie z naszym konsultantem, w trakcie spotkania (spotkanie może być wirtualne - musisz mieć tylko dostęp do komputera z Internetem), ustalicie oczekiwania wobec wyglądu i funkcjonalności, następnie na tej podstawie zostaną zaprezentowane projekty do wyboru.

To co oferujemy to gotowe rozwiązanie z możliwością modyfikacji zawartości strony poprzez prosty i intuicyjny interfejs oraz szkolenie z jego obsługi. Do tego dołożymy adresy email abyś mógł się komunikować ze swoimi klientami jak i pracownikami.

Potrzebujesz czegoś więcej niż zwykłej strony? Możemy zaprojektować oraz stworzyć dowolny system.

Oferujemy także usługę taką jak fotografia produktowa, która jest bardzo ważnym elementem marketingu każdej firmy. Właściwe zaprezentowanie produktu, ukazanie jego charakterystycznych cech oraz faktury w ogromnym stopniu wpływa na zainteresowanie klientów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie BlueBerry Design.